Nagy Dávid karrierje első GP-aranyáról: még én sem tudom, hogy fordítottam a döntőben
A férfiaknál Nagy Dávid arany-, míg a nőknél Muhari Eszter ezüstérmet nyert a párbajtőrözők budapesti Grand Prix-versenyén. A döntőben Nagy Dávid 15–12-re győzte le a kazah Jerlik Szertajt, az olimpiai bronzérmes Muhari Eszter pedig egy tussal kapott ki az észt Katrina Lehistől. Magyar férfi párbajtőröző 31 év után győzött a budapesti GP-n. A magyar vívóválogatott…
